Ryobi ONE+ 18V RJS18-1C20S 2,0ah pistosaha
Tuotemerkki
Voimassa 22.4.2026–31.12.9999
Tuotekuvaus
Pistosaha RJS18-0 18V ONE+ akulla ja laturilla. 4-portainen heiluriliike, kuormittamaton nopeus 0-3000 kierr./min, iskunpituus 25 mm. LED valo. Työkaluton terän vaihto, lukituskytkin ja viisteen säätö 0-45. Kapasiteetti puuhun 135mm / teräkseen 10 mm. Mukana 1 x puusahanterä. Paino 2,1 kg. Mukana toimitetaan: 2,0Ah 18V ONE+ akku, laturi (2,0Amp/h) ja laukku. Osa laajaa ONE+ järjestelmää. Sticksåg RJS18-0 18V ONE+ med batteri och laddare. 4-stegs pendelrörelse, varvtal 0-3000 rpm utan belastning, slaglängd 25 mm. LED-lampa. Verktygsfritt bladbyte, låsbrytare och fasjustering 0-45. Kapacitet 135 mm för trä / 10 mm för stål. Inklusive 1 x sågblad för trä. Vikt 2,1 kg. Levereras med: 2,0Ah 18V ONE+ batteri, laddare (2,0Amp/h) och väska. En del av det omfattande ONE+-systemet.