Ryobi ONE+ 18V R18CK2PJ-1X40S akkukonesarja
Tuotemerkki
Voimassa 22.4.2026–31.12.9999
Tuotekuvaus
Akkukonesarja 18V ONE+ Iskuporakone (R18PD3): Kompakti malli. Tehokas – vääntömomentti 50 Nm. 2 vaihdetta, nopeus 0–500 / 0–1800 kierr./min. Iskutoiminto, iskuluku: 0–23 250 iskua/min. Vankka 13 mm istukka. Porausteho: puuhun 38 mm / metalliin 13 mm / betoniin 13 mm. Bypass-tila – helppo. Siirtyminen poraustoimintoon. 24-portainen vääntömomentinsäätö. Osa laajaa ONE+ -järjestelmää. Tekniset tiedot R18PD3: Iskuporakone R18PD3: Istukkakapasiteetti: 13 mm Kuormittamaton nopeus: 0-500 / 0-1800 rpm Maks. iskuluku: 6500 / 23400 ipm Maks. poraus puu / teräs / tiili: 38 / 13 / 13 mm Maks. vääntö: 50 Nm Vääntömomentin asetukset: 24 Paino ilman akkua: 1,3 kg Pistosaha R18JS: Iskun pituus: 25 mm Kuormittamaton iskuluku: 1100 - 3000 ipm Maks. katkaisukapasiteetti alumiini / teräs / puu: 10 / 6 / 101 Paino ilman akkua: 2,1 kg Pistosaha (R18JS): 4-asentoinen heiluritoiminto, kuormittamaton nopeus 1100–3000 isk./min, iskunpituus 25 mm. LED-työvalo, terän pikakiinnitysjärjestelmä, lukituskytkin ja 0–45° viistesahaus. Sahauskapasiteetti: puuhun 101 mm / teräkseen 6 mm. Tekniset tiedot R18JS: Kierrosnopeus 1100-3000 rpm Iskupituus 25 mm 4-asentoinen heiluritoiminto Led-työvalo Purunpuhallustoiminto Mukana toimitetaan: 1 x 4,0 Ah 18V Lithium+ Compact -akku 1 x laturi 18V ONE+ (1,5 Amp/h), pehmeä säilytyslaukku Sladdlös 18V ONE+ Liten sladdlös borrmaskin (R18PD3): Kompakt modell. Kraftfull - vridmoment 50 Nm. 2 växlar, varvtal 0-500 / 0-1800 rpm. Slagfunktion, slagfrekvens: 0-23 250 slag/min. Robust 13 mm chuck. Borreffekt: trä 38 mm / metall 13 mm / betong 13 mm. Bypass-läge - enkelt. Byt till borrningsläge. 24-stegs vridmomentkontroll. Som en del av det omfattande ONE+-systemet. Specifikationer för R18PD3: Luftborrmaskinen R18PD3: Stansningskapacitet: 13 mm Ubelastad hastighet: 0-500 / 0-1800 rpm Max. Max. slaghastighet: 6500 / 23400 ipm Max. borrning trä / stål / tegel: 38 / 13 / 13 mm Max. Max. vridmoment: 50 Nm Vridmomentsinställningar: 24 Vikt utan batteri: 1,3 kg Punkteringssåg R18JS: Sållängd: 25 mm Slaghastighet utan belastning: 1100 - 3000 ipm Max. Max. skärkapacitet aluminium / stål / trä: 10 / 6 / 101 Vikt utan batteri: 2,1 kg Punkteringssåg (R18JS): 4-positions pendelfunktion, obelastad hastighet 1100-3000 slag/min, slaglängd 25 mm. LED-arbetsbelysning, snabblåsningssystem för klingan, låsbrytare och 0-45° fasskärning. Sågkapacitet: trä 101 mm / stål 6 mm. Tekniska specifikationer R18JS: Kierrosnopeus 1100-3000 rpm Iskupituus 25 mm 4-asentoinen heiluritoiminto Belyst arbetsbelysning Blåsfunktion Levereras som standard: 1 x 4,0 Ah 18V Litium+ Compact-batteri 1 x 18V ONE+-laddare (1,5 A/h), mjuk bärväska